Koupelny

Přestavíme Vaši koupelnu včetně podlahářských, obkládacích i instalatérských prací. Zajistíme stavbu koupelny či sauny na míru, rekonstrukci, přebudování či úplnou výměnu bytového jádra.

Kuchyně

Poradíme Vám s výběrem a umístěním kuchyňského nábytku a spotřebičů. Postavíme Vám kuchyni na míru, nebo zajistíme dovoz a montáž zvolené stavebnice a její osazení vestavěnými spotřebiči.

Podlahy

Zařídíme likvidaci staré podlahy, revitalizaci nebo položení nové parketové podlahy. Realizujeme i vyhřívané podlahy a větrané podlahy.

Stěny

Provádíme bourání a stavbu stěn a bytových příček. Dále zajišťujeme štukatérské, malířské a tapetářské práce. Poradíme si i s ošetřením vlhkých a napadených zdí.

Sítě

Zajišťujeme kompletní instalatérské práce, servis elektro instalace včetně návrhu a realizace rozvodů, plynoservis a v neposlední řadě také rozvod vnitřní LAN sítě.

Okna

Provádíme částečnou i kompletní výměnu oken a dvěří včetně rámů a zárubní. Postaráme se i o truhlářské práce a zhotovení dveří na míru. Víme jak na eurookna i okna dřevěná a atypická.